sesednizkola

Kdyz jste byli na zakladce, chlastal vas telocvikar/te­locvikara?

Na ty rozsviceny oci nasi telocvikarky nejde zapomenout. Co zrovna bavili jsme se, dale take i od znamich co ve skole pracuji, je to docela rozsirena vec, ze spousta ucitelu telocviku se rada napije. Nic proti nim teda :D

Odpovědi
UltraFan

Nene, u nás chlastala angličtinářka 😁 Ale mám na ten její vypitej hlas dobré vzpomínky 😁

Lamalam

U nás na základce chlastal školník. Na střední byl někdy mírně nalitý fyzikář.

terry

Ne.

Mc Merkurion

… ne,u nás pro změnu ruštinářka,ale první ligu …

SteimlX

Čoveče jo… Vždycky nás nechal běhat koleška kolem staďáku nebo hrát fotbal a šel se občerstvit cca 100 metrů níž do restauračky.. nám to nevadilo, měli jsme klid.. ale bylo to do roku 2000, teď už by asi nemohli

metalavenged

Tak to asi ne :D Ale na turistických výletech šlo někdy zahlídnout, když jsi šel tajně na záchod.. ;)