Michal Kole

Když jsou letušky, stevardi a piloti do letadla, tak za sebou často táhnou kufry na kolečkách, co v nich mají ?

Nejlepší odpověď
fcoop

Letušky a stewardi padáky,piloti jsou něco extra – ti mají malá rogálka.

Další odpovědi
mosoj

Hádej , co asi ?

isteron

Predpokladám, že oblečenie, a osobné veci . Na zaoceánskych dlhých letoch prespávajú v obratových mestách v letiskách, aby dodržali predpísaný odpočinok.
Piloti zrejme aj predpísané pomôcky a dokumentáciu.
Podobne ako mali u nás vlakové čaty na diaľkových rychlikoch, keď prespávali v noclahárňach. Vlakvedúci a rušňovodiči ešte nosili predpisanú dokumentáciu vo zvláštnej taške , okrem kabely s osobnými vecami.

Že by tam měli osobní věci když letí někam do pryč? To letadlo neodlítá hned dál, ale klidně pár dní zůstane.

Awe

Koukám že tady dáváš jednu otázku za druhou…Jedna větší 3,14čovina než druhá. Hochu dej se dohromady,myslím že jsi na to už starý dost.Nebo nemáš v reálu žádné přátele tak se to snažíš vynahradit na netu?

led

Vzhľadom na to, že posádky nelietajú stále v tých istých strojoch, majú so sebou tzv, pracovnopohoto­vostné kufríky na služobné a osobné potreby, náhradnú uniformu a prezlečenie.
V prípade dlhšieho pobytu majú aj ďalšie zavazadlo. Nie vždy sa posádka hneď vracia späť.