Drap

Když jsou bílá masa nejzdravější, tak proč stíháme obchodníky s bílým masem ?

Doplňuji:
Samozřejmě že mi je znám rozdíl mezi bílým masem a produktem s kterým pracují obchodníci s bílým masem. Omlouvám se za špatný vtip.

Nejlepší odpověď
venkovan

Neplatí daně a nemají maso ve vakuovém balení.

Další odpovědi
anonym

Proto že ti obchodnící prodávají bílé maso někdy i nakažené a proto hlavní hygienik si s nimi servítky nedělá!
Doplňuji:
Drape,vždyť to není špatný vtip,tak se neomlouvej!

tom004

Co dodat,kdybych to udělal,tak mi asi admini vymažou celý počítač.

led

Obchodníci s „bílým masem“ neobchodujú s mäsom na jedenie, ale s ľuďmi na prácu (nielen do nevestincov), ale započítala by som medzi nich aj rôzne podivuhodné sprostredkovateľské pracovné agentúry napríklad na zber ovocia v Španielsku, Taliansku, Grécku. ľudia tam niekedy pracujú ako v dobách otroctva. Ten pobyt sa mi pre takto postihnutých oklamaných ľudí nezdá zdravý.

Doplňuji:
Biele mäso na jedenie (kuriatko)- ano.
Keď je nezávadné – beriem a nestíham obchodníka.
Keď je závadné – stíhame aj toho obchodníka, ale na to je iný paragraf, ako na obchodníka s „bílým masem“ (človekom).

Michal Kole

Bílé maso je homonymum tedy slovo, které stejně zní, ale má dva významy

Pod bílím masem se myslí kuřecí a rybí, ale taky lidské ve smyslu obchodu s lidmi. Dobře odpověděla LED

lexx

Zboží neprošlo obchodní inspekci a nemá atest (cerifikát jakosti).

Deli

To je stejné, jako když někdo trávu seká a jiný pěstuje 🙂