huxa

Když jsme u těch koulí-Jak se jmenuje hra, ve které je křeček v kouli a vy s ním máte dojet do cíle?

Přitom se vyhýbat různým pastím, řešit různé možnosti cest, vyhýbat se dírám, … zkoušel jsem názvy jako rabbit, ale nic jsem nenašel. Jednou tato hra byla v kybermyši-nejspíše, nebo v nějakém jiném časopisu
Ještě dodám, že se pohybujete ze startu do cíle na takové plošince v nějakém pokoji (jakoby jste utekli dítěti z klece a chtěli se dostat přes ven přes překážkovou dráhu)

Odpovědi
barnajka

Nevím, jestli myslíme to samý, ale já kdysi dávno hrála ‚Hamsterball‘ – bylo to pár kol hratelnýho dema, muselo se instalovat. A ten tvůj popis by i seděl :) Taky si pamatuju, že to bylo na CD nějakýho časáku..ale Kybermyš teda neznám. Dřív jsem si kupovávala ‚Jak na počítač‘, ‚Počítač pro každého‘, ‚Computer‘, párkrát ‚Level‘…muselo to být něco z toho (teda aspoň v mým případě).
Kdyžtak mrkni, jestli jsem to trefila nebo ne, v odkazu jsou obrázky i video ze hry: http://www.rap­tisoft.com/in­dex.php?game=ham­sterball

Acer

PROČ OTÁZKU NEVLOŽÍŠ DO KATEGORIE volný čas a hobby – hry