bolak

Když jsme hráli v naší době ve škole karty nebo céčka ještě po zvonění na hodinu, nebo si házeli při hodině míčkem…

…tak přišel učitel, zabavil to se slovy „až na konci školního roku“ a zamknul si to do šuplíku. Co dnešní hračky – notebooky, mobily, tablety třeba za 15.000, může to učitel taky zabavit a vrátit až na konci školního roku?

Odpovědi
chachar1922

Nikdy se u nás tak nestávalo. Buď do třídních schůzek, nebo to děcka ukecali a nebo si pro to přijeli rodiče.

AmazedWolf

U nás to učitel zabaví a vrátí na konci hodiny.

lexx

nemůže, doba se změnila, hodný strejda ombutsman bdí, bylo by to obohacování, omezování práv a svobod, to se najde paragrafů pár a kantor o místo třepe se

BANAN93

mě hlavní mistr zabavil elektrickou airsoftovou taktickou pušku – když náš normální mistr jí chtěl půjčit do ruky a se smíchem mu jí odnesl. Ten hlavní mistr byl pedant (magor) a vůbec mi jí nechtěl dát, tak jsem si jí vzal a řekl že jí okamžitě složim a dám si jí do tašky ............ a ten blb letěl za mistrem a řikal – kde se jako o hodinu toulám ať mi dá neomluvenou hodinu :D