misela

Kdyz jsem v cr pohresovanou osobou a chci si udelat pas nekde v zahranici,zjis­tuje si ambasada cr takové udaje?

zjistuje takove udaje?dekuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To nevím, ale ambasáda ti pas nevydá, pouze náhradní doklad. Tento ti vydá po předložení důkazů o tvé osobě. Samozřejmě, že si tě proklepne u nás v registrech. Zde to zřejmě nalezne.
Ale být pohřešovaná ještě neznamená být stíhaná. To je velký rozdíl.
Pokud jsi pohřešovaná plnoletá, tak ti nic nebrání. Klidně můžeš podat vysvětlení, které po tobě bude požadováno a v tomto vysvětlení sdělíš, že si nepřeješ, aby komukoli kdo pohřešuje sdělovali tvoje informace o pobytu a je hotovo.