jirka F

Když jsem složil všechny dodatečné zkoušky a prospěl, můžou mi dát vysvědčení i po 30. 9. 2015?

A známky už mám zapsaný, akorát čekám na pravé vysvědčení a to už je přeci jejich věc, já jsem svůj úkol splnil, tak se ptám, když jsou prodloužené dodatečné zkoušky do 30.9. a ty už mám všechny udělané a prošel jsem, můžou mně dát pak vysvědčení i třeba v říjnu?

Když jsem udělal všechny předměty v prodloužených dodatečných zkouškách, můžou mi dát vysvědčení i po 30. 9. 2015?

Nejlepší odpověď
annas

Vysvědčení určitě dostanete. Mělo by na něm být uvedené datum poslední zkoušky, jíž jste ukončil ročník. Možná čekají na nejzazší termín pro ukončení zkoušek, tj. 30. 9., aby ředitel podepsal všechna vysvědčení najednou. Ale pro svůj klid se zeptejte třídní, kdy vám vysvědčení vydá..

Postoupil jste do vyššího ročníku, když jste zkoušky vykonal ve stanoveném termínu. Z vaší strany je tedy vše v pořádku.

jirka F

děkuji za odpověd a radu

annas

Není zač. 🙂