Pendolino

Když jsem u ní, tak uklízí, ale to mi pak řekne, že jsem jako policajt, sedne si na postel a čeká až odejdu.

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Tak ji řekni, že ji budeš co 5 nebo 10 minut kontrolovat, jestli fakt uklízí a řekni, že až si douklízí, tak si spolu zahrajete nějakou hru nebo si spolu prostě budete hrát.

Další odpovědi
quentos

no to ji celkem chápu, zkuste odejít, taky bych neuklízel „pod dozorem“

myšpulín

Když jste u ní, tak uklízí a jen odejdete, tak si ne.
Myslím si, že to chce důslednost z Vaší strany, jinak nečekejte, že 6 letá holčička bude uklízet podle Vašich představ.
Buď jí nechte, ať si hraje a tudíž nezlobí nebo seďte u ní do té doby, než si uklidí i za cenu, že budete „policajt“.

Hlada

Ve svém úsilí rozhodně nepolevujte, nepořádek vytvářejte cílevědomě. Vaše dcera nepochybně zvítězí v castingu na Popelku.

Honzucha

Pokud můžete uklízejte ve dvou.