Kerynka

Když jsem seděli s bejvalým na lavičce položil mi otázku jestli nelituju toho že jsem se rozešli ?

je možný že ke mě něco cejtí ? :)

Nejlepší odpověď
quentos

jo, je to možný.

Další odpovědi
arygnoc

všechny ženy, které prošli mým životem, miluji.
vždyť proto jsem s nima byl/žil.
že to nevyšlo, no co už.

Džuls

No, a aký tón hlasu použil, keď sa ťa to pýtal??? 🙂 Pravdepodobne to ľutuje on sám a možno dúfa, že máš na to podobný názor…

tuan4

Zeptám se já – proč tě to zajímá ?
Tak jako se ptáš ty,se ptají lidi nevyrovnaní,věkově tak okolo devatenácti až pětadvaceti let(nemíním to kategoricky – někomu se to prodlouží až do sedmdesátky,ale s takovými je něco hluboce v nepořádku).
Zkus se ho zeptat a uvidíš – tedy možná.....!