Stingo

Když jsem se v roce 2015 zbavil nemovitosti a stále jednu vlastním, musím podat opět přiznání?

Nebo si to na fú zjistí, že už nejsem vlastníkem a spárují si to s přiznáním nového vlastníka, který bude podávat přiznání? A mně pošlou výměr na menší částku?

Odpovědi
BenziBen

Pokud bude změna vlastníka nemovitosti zapsána do Katastru do 31.12.2016 musíte podat nové daňové přiznání kde uvedete jen nemovitost, kterou teď vlastníte, termín podání do 31.1.2017