Avatar uživatele
hippeace

Když jsem se tedka probudila zjistila jsem že ohnout nebo otočit hlavu na pravou stranu hrozně bolí co s tím?

včera jsem byla na trampolíně asi to bude mít spojitost s tím

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, anonym, Pájo před 4595 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nikkol

Nahřát, třeba horkou sprchou. Potom hned namazat třeba voltaren gel nebo ibalgin gel a zavázat ať to bolavý místo je v teple.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Babunka

Zkus někoho požádat o jemnou masáž krku, taky pomáhá teplý obklad. Po pár dnech to ale přestane samo, nemusíš se bát. ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pájo

Bude to „skřípnutý nerv“, špatně jste si v nějaké etapě spánku položila hlavu.
Vyzkoušejte kombinaci léků na bolest (tablety/mast nebo krém). Teplé/studené obklady. Masáž opravdu jen jemnou, jinak tomu všemu ještě přidáte. Mají pravdu i v ostatním, odezní tak do týdne ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nechci strasit , ale syn to mel minuly tyden z prelezeni .. ja mu to rozmasirovala a druhy den mu to strilelo az do puli zad. ! Nemohl vydrzet , tak sel k ortopedovi. Ten mu pichl injekci do pr… , dal mu prasky a krunyr na krk. Neschopenku odmitl. Je to tyden , je to pry lepsi , ale porad ne uplne dobre.
To jen pro info. Neni bolest , jako bolest … doufam , ze to nebudete mit take tak. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Taky to může být jen špatně naležené, pronasírovat a do zátřka to přejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Mám takovou zkušenost,že ať děláte co děláte,stejně to trvá tak týden,než to povolí!Možná to bude z průvanu,to je totiž prevít!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví