hippeace

Když jsem se tedka probudila zjistila jsem že ohnout nebo otočit hlavu na pravou stranu hrozně bolí co s tím?

včera jsem byla na trampolíně asi to bude mít spojitost s tím

Nejlepší odpověď
Nikkol

Nahřát, třeba horkou sprchou. Potom hned namazat třeba voltaren gel nebo ibalgin gel a zavázat ať to bolavý místo je v teple.

Další odpovědi
Babunka

Zkus někoho požádat o jemnou masáž krku, taky pomáhá teplý obklad. Po pár dnech to ale přestane samo, nemusíš se bát. ;)

Pájo

Bude to „skřípnutý nerv“, špatně jste si v nějaké etapě spánku položila hlavu.
Vyzkoušejte kombinaci léků na bolest (tablety/mast nebo krém). Teplé/studené obklady. Masáž opravdu jen jemnou, jinak tomu všemu ještě přidáte. Mají pravdu i v ostatním, odezní tak do týdne ;)

anonym

Nechci strasit , ale syn to mel minuly tyden z prelezeni .. ja mu to rozmasirovala a druhy den mu to strilelo az do puli zad. ! Nemohl vydrzet , tak sel k ortopedovi. Ten mu pichl injekci do pr… , dal mu prasky a krunyr na krk. Neschopenku odmitl. Je to tyden , je to pry lepsi , ale porad ne uplne dobre.
To jen pro info. Neni bolest , jako bolest … doufam , ze to nebudete mit take tak. -iv-

Drap

Taky to může být jen špatně naležené, pronasírovat a do zátřka to přejde.

hanny 2

Mám takovou zkušenost,že ať děláte co děláte,stejně to trvá tak týden,než to povolí!Možná to bude z průvanu,to je totiž prevít!