icurusL

Když jsem s holkou, tak se klepu, jako kdyby mi byla zima. Proč?

Zdravím, vždy když jsem někde s holkou, tak se klepu, jako kdyby mi byla zima. Pokaždé, zezačátku. Po nějakém čase to přestane. Ale i kdybych ji viděl po sté, tak bych se stejně klepal.
Je to nějaký „stydlivý“ režim? Nějaká chemie? Citím se jak trotl.

Odpovědi
quentos

Zcela obyčejné vzrušení a nervozita. Mám to taky tak. Máte ve zvyku city hodně intenzivně proživat.

led

Je to lepšie, než keby si bol „mramorový stĺp“

Smode

:D předpokládám že ti je -náct:
buď úplně v klidu, to je normální a za pár let to přejde ;) naopak je to spíš známka toho že jsi zcela zdráv a v pořádku. Každý to tak dřív měl když byl s dívkou i když to navenek třeba nebylo vidět…a kdo říká že ne ten se klepe dodnes :D

Dochy

Asi jseš trochu trémista… A kdo není (jen se to u každého projevuje trošku jinak)

Tedy pokud dáma není ledová královna;-)