david22

Když jsem na sluníčku 10 minut,už cítím svědění kůže.

Chci se zeptat, jestli je normální, že po krátkém pobytu na slunci(v době kolem 14hod) mě trochu svědí kůže.
Znamená to, že se kůže opaluje? Nebo co to znamená?

Nejlepší odpověď
hanulka11

jasně je to reakce na sluneční záření ., v těchto dnech je slunce obzlášť silné – je třeba se dobře mazat ochrannými prostředky a zbytečně se nevystavovat slunci- hrozí spálení

Další odpovědi
bolak

Hele, já když sem 10 minut na sluníčku, tlak mi vyskočí na 220/110 a tep mám 160. Po dalších 10 minutách už bliju, ale podle mýho PL se prej jenom moc pozoruju.

Už se moc těším na léto :))