sonyyyyyyy

Když jsem na neschopence, do kolika hodin mě má právo kontrola navštívit ve všední dny a chodí i o víkendu?Díky za odpo.

Nejlepší odpověď
dudu

chodí o víkendu stejne jak všední dny do 22:00

Omlouvám se za následující příkrá slova, ale jsou stále na těchto stránkách osobnosti, které tazateli dokáží říci: jsi-li uznán práce neschopným, hleď se co nejdříve zbavit svých zdravotních problémů! Dotaz na oprávněnost kontroly zda-li nemocenskou nezneužívám snad může formulovat pouze jedinec, který není marod, nýbrž podvodník, či hypochondr. Pak má přibližn stejnou hodnotu jako většina našich politiků.

Další odpovědi
dědapetr

chodí o víkendu stejne jak všední dny do 22:00

filva

o víkendu nechodí

robosobo

chodí o víkendu stejne jak všední dny do 22:00