Kdyz jsem na nejakych strankach prihlasena – jmeno a heslo a potom tam je : Odhlasit se. Musim se odhlasovat ? 🙂 Proc

Doplňuji:
Beere – diky – vy si myslite , ze si asi delam pr… , ale nedelam – napisu neco do diskuze , aby to ostatni necetli … 🙂 , prosim , pak mi odpovezte. 🙂

Nejlepší odpověď
beer

Je to na možnost přihlášení se k jinému, či dalšímu účtu ))
Doplňuji:
Pokud se odhlásíš jen tak, při příští návštěvě se budeš muset přihlásit, takže – neodhlašovat, není-li potřeba.

anonym

Diky za to , ze i na ostatni moje otazky uz zacinate postupne vetsina z vas odpovidat tak , abych to i ja pochopila. 🙂 Ja ale bohuzel napsat , ze je mi to porad malo. ☹
Tak tedy : Kdyz se prihlasim napr. na sms zdarma , pak v jinem okenku na mail , pak na lekarna.cz … tak to nejde ?? P.S. Zacinam s pc – ( ale zacinam uz 10 let , ale psssst – to nikomu nerikejte. ) 🙂 -iv-

beer

Asi jsem odpověděl blbě..))
Když jsi přihlášena třeba na Seznamu a chceš na lékárnu.cz,
tak přihlašovacím okýnkem Seznamu to nejde,
poněvadž lékárna.cz je jinde(jiný server se to jmenuje). Proto musíš lékárnu klasicky vyhledat. Jestli se ze Seznamu odhlásíš nebo ne, nemá na to vliv.
Toto myslelas?
P.S.: nevykej mně, ti taky nevykám )))

beer

Soory za závorky,nemyslel jsem to tak jak píšeš)Jednoduše:
No,kdesi se přihlásíš,chce to přihlašovací údaje.Na jiné stránce zase a jinde zase.To proto, že každou „stránku“ provozuje někdo jiný!Můžeš ale požívat vždy stejné přihlašovací údaje(pokud o nic nejde)na všech stránkách a tím si to lehce zapamatuješ.
Na mail bych bych byl opatrnější tím,že dám složitější heslo,PC se tě pak zeptá,jestli si ho má pamatovat a je to pak jednodušší,vyplní to sám.
Stačí?Klidně se ptej..

anonym

Jo – takhle jsem si to take myslela – vlastne to odhlasovani je tam asi proto , kdyz chodi na stejny pocitac vice uzivatelu , ze jo ? 🙂 A ja mam na vsechny stranky – i maily stejna hesla , tak staci , kdyz odchazim trebas z odpovedi a vypinam pc , ze dam jen krizek uzavrit.. ?? 🙂 Ja se jako ( nebo ne jako ) debil porad odhlasuju a prihlasuju a pocitac je ale jenom muj. 🙂 Ale jak jsem napsala : Je to jen mezi nami … no , uvidime vecer… co ostatni. Zatim diky. -iv-

beer

Tak fčul sme psali vobá dvá zaráz)) Jasně, křížek a hotovo, žádný vodhlašovačky.

anonym

Jasny , na me je to rekord , ze jsem to tak " rychle " pochopila. ! Diky jeste jednou a Butanimu by jsme mohli doporucit , aby nam jeho finance poslal na pul , ze mu je " pohlidame " , aby mohl v klidu na cigarko. 🙂
P.S. Ja mam s tykanim nejaky blok , ale budu se to snazit napravit . Obcas ale urcite zapomenu. 🙂 Mam to i v beznem zivote , ze ja ty lidi musim nejdrive hodne poznat a pak … nemuzu za to. Je to na cvokare.. ☹ -iv-