tomas1541

Když jsem hrál fotbal, udělala se mi na palci modřina a teď se mi ten nehet chce sloupnout, mam ho sloupnout, nebo ne?

Odpovědi
gecco

Jestli jsi ´drsňák´, tak jej sloupni – a zejtra zajdi k doktorovi…
Jestli nejsi ´drsňák´, tak bež zejtra k tomu doktorovi a nech to na něm…
😉

pusinka50

no, když se ti podaří nehet sloupnout a vydržíš bolest, proč ne. To samé by udělal chirurg. Doporučuji ale pak koupit v lékárně ve volném prodeji nějakou antibiotickou mast na rány.napadá mě třeba Bepanthen, který ošetřuje podrážděnou pokožku a účinně hojí a regeneruje pokožku, a pak aspoň 14 dní 2×-3× denně mazat.