Avatar uživatele
BurTon

Když jsem dnes pozval slečnu ke mě domů........

Když jsem dnes pozval slečnu ke mě domů, ona mi opověděla, že neví… mám jí pozvat někam jinám nebo počkat až se rozhodne??? A kdybych ji měl pozvat někam jinám, nebylo by to blbý, aby si nemyslela že se jí vtírám

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4796 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Blbý bude když nic neuděláš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zbynekplzen

Jde o to jestli nemá čas ,nebo vůbec nechce , zvolil bych náhradní variantu zítra ji pozvat do restaurace třeba na večeři , pozítří třeba do kina , když nevyjde ani jedna varianta ,asi to nebude tim kam jí zveš …Věřim ale ,že se na neutrální půdě bude cítit na záčátek líp …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Já...

Mohu-li radit, pusť ji z hlavy. Buď tě nechce a bojí se ti to říct na rovinu nebo tě chce, ale zas je blbá ti to přiznat… Každopádně bych – být tebou – hledal jinou. S takovou bys měl v budoucnosti jen a jen problémy… Šanci dostala a ty máš čisté svědomí. Choděj po světě rozhodnější… 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud to měla být první a nebo téměř první schůzka, tak rovnou domu raději ne. Jedině kdyby se slečna sama pozvala třeba když byste mnluvili o sbírce víček od PET lahví (motýli jsou profláknutí), PC hry, hudba apod.
Ty první je lepší někam mezi lidi a nebo kde ona se dobře cítí. A co jí pozvat na nějaký výlet – akci mladých lidí. Na internetu se lecos najde, stále jsou organizace které připravují pro mladé lidi sportovní sranda akce, akce na opravu památek, na biofarmách, při údržbě lokalit v přírodě apod.
Jinými slovy – zkusil bych ji pozvat tam, kde jí ude dobře. Tipl bych něco oč se zajímá apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

A co třeba kino, nebo kavárna a tak, tam už jsi jí pozval? Začít sbližování na neutrální půdě, tam poznáš, jestli se chce s tebou sblížit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek