Stříbrný

Když jíte koblihu, díváte se, kde je otvor?

Nebo ji prostě uchopíte, kousnete a náplň vám vystříkne ven, protože je díra na druhé straně, než koušete? :DDD

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já to mám tak, že když vidím otvor, náplň mi stejně vystříkne.

Další odpovědi:

Zlatý

V každé je díra, Keplere, tou dírou se tam vpravuje náplň. :) Ano, jím to od určitého věku a zkušeností dírou napřed. :)

Bronzový

jo tak občas se zapomenu podívat, ale náplň nevystříkne - protože jí tam dávaj míň a míň :D stalo se mi že tam byla i jen kapka :D

Pokročilý

Je dobré vědět, do čeho člověk jde. Určitě kontrolovat, kudy to vede ven. Můj kamarád, podotýkám, že nebyl blond, si ji dal do mikrovlnky, kobliha už nebyla z nejnovějších. No a dál to dopadlo přesně tak, jak předpokládáte. Velmi horká marmeláda mu stříkla do pusy. Byl to prý zážitek na celý život.

Stříbrný

Po zkušenostech (samozřejmě jsem si tím také prošel) žeru koblihy zásadně dírou napřed...

Bronzový

koblihy takřka nejím, ale když ano, tak otvor nehldám, jelikož jsem ještě nebyl potřísněn tou marmeládou, obvykle je tam toho tak málo, že to nevyteče.

Pokročilý

Jistě.

Stříbrný

Já jsem si nikdy žádné díry nevšiml a náplň mi nikdy nevystříkla. Asi kupuješ nějaké nepodarky -:) Nebo já mám prostě štěstí.

Zlatý

Nechával jsem se překvapit.
Od té doby, co vím, co do toho cpou a na čem to smaží, koblihy jím zásadně jen jednou za rok domácí.

Stříbrný

Díru vždy hledám a začínám koblihu jíst od ní.

Pokročilý

Koblihu nikdy nedavat do mikrovlnky!:D zmrzla napul kobiha, ale marmelada horka jako prase, primo varici dokaze dost slusne popalit jazyk. Jinak od malicka me ucili jist koblihu od diry a mam jen za to, z je to nejlepsi zpusob jak mit kazde sousto s marmeladou a nejist sche testo :D

Nekoukám se ,protože koblihy nejím.

Tak toto nějak neřeším.. kapka: To mi připomnělo, že jednou před léty k nám do prodejny přivezli celou várku koblih bez děr - tudíž bez náplně. Od té doby si z toho dělám srandu.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Kepler

Kapko, já myslel, že koblihy se dělají takhle:
https://www.toprecepty.cz/…
Ale možná, že v nějaké velkovýrobě to tak ojebáv...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 840
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 479
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.