JájsemRaibek

Když jíte koblihu, díváte se, kde je otvor?

Nebo ji prostě uchopíte, kousnete a náplň vám vystříkne ven, protože je díra na druhé straně, než koušete? :DDD

Nejlepší odpověď
zjentek

Já to mám tak, že když vidím otvor, náplň mi stejně vystříkne.

Další odpovědi
kapka

V každé je díra, Keplere, tou dírou se tam vpravuje náplň. :) Ano, jím to od určitého věku a zkušeností dírou napřed. :)

BANAN93

jo tak občas se zapomenu podívat, ale náplň nevystříkne – protože jí tam dávaj míň a míň :D stalo se mi že tam byla i jen kapka :D

Danina65

Je dobré vědět, do čeho člověk jde. Určitě kontrolovat, kudy to vede ven. Můj kamarád, podotýkám, že nebyl blond, si ji dal do mikrovlnky, kobliha už nebyla z nejnovějších. No a dál to dopadlo přesně tak, jak předpokládáte. Velmi horká marmeláda mu stříkla do pusy. Byl to prý zážitek na celý život.

Dochy

Po zkušenostech (samozřejmě jsem si tím také prošel) žeru koblihy zásadně dírou napřed…

postcd

koblihy takřka nejím, ale když ano, tak otvor nehldám, jelikož jsem ještě nebyl potřísněn tou marmeládou, obvykle je tam toho tak málo, že to nevyteče.

pucipuci

Jistě.

Kepler

Já jsem si nikdy žádné díry nevšiml a náplň mi nikdy nevystříkla. Asi kupuješ nějaké nepodarky -:) Nebo já mám prostě štěstí.

quentos

Nechával jsem se překvapit.
Od té doby, co vím, co do toho cpou a na čem to smaží, koblihy jím zásadně jen jednou za rok domácí.

Emefej

Díru vždy hledám a začínám koblihu jíst od ní.

sesednizkola

Koblihu nikdy nedavat do mikrovlnky!:D zmrzla napul kobiha, ale marmelada horka jako prase, primo varici dokaze dost slusne popalit jazyk. Jinak od malicka me ucili jist koblihu od diry a mam jen za to, z je to nejlepsi zpusob jak mit kazde sousto s marmeladou a nejist sche testo :D

anonym

Nekoukám se ,protože koblihy nejím.

vlk.1408

Tak toto nějak neřeším.. kapka: To mi připomnělo, že jednou před léty k nám do prodejny přivezli celou várku koblih bez děr – tudíž bez náplně. Od té doby si z toho dělám srandu.

Kepler

Kapko, já myslel, že koblihy se dělají takhle:
https://www.to­precepty.cz/re­cept/5062-koblihy/
Ale možná, že v nějaké velkovýrobě to tak ojebáv…