Avatar uživatele
JájsemRaibek

Když jíte koblihu, díváte se, kde je otvor?

Nebo ji prostě uchopíte, kousnete a náplň vám vystříkne ven, protože je díra na druhé straně, než koušete? :DDD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Emefej, gecco, Danina65 před 2995 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Já to mám tak, že když vidím otvor, náplň mi stejně vystříkne.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

V každé je díra, Keplere, tou dírou se tam vpravuje náplň. :) Ano, jím to od určitého věku a zkušeností dírou napřed. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

jo tak občas se zapomenu podívat, ale náplň nevystříkne – protože jí tam dávaj míň a míň :D stalo se mi že tam byla i jen kapka :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danina65

Je dobré vědět, do čeho člověk jde. Určitě kontrolovat, kudy to vede ven. Můj kamarád, podotýkám, že nebyl blond, si ji dal do mikrovlnky, kobliha už nebyla z nejnovějších. No a dál to dopadlo přesně tak, jak předpokládáte. Velmi horká marmeláda mu stříkla do pusy. Byl to prý zážitek na celý život.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Po zkušenostech (samozřejmě jsem si tím také prošel) žeru koblihy zásadně dírou napřed…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

koblihy takřka nejím, ale když ano, tak otvor nehldám, jelikož jsem ještě nebyl potřísněn tou marmeládou, obvykle je tam toho tak málo, že to nevyteče.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Jistě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Já jsem si nikdy žádné díry nevšiml a náplň mi nikdy nevystříkla. Asi kupuješ nějaké nepodarky -:) Nebo já mám prostě štěstí.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Nechával jsem se překvapit.
Od té doby, co vím, co do toho cpou a na čem to smaží, koblihy jím zásadně jen jednou za rok domácí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Díru vždy hledám a začínám koblihu jíst od ní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Koblihu nikdy nedavat do mikrovlnky!:D zmrzla napul kobiha, ale marmelada horka jako prase, primo varici dokaze dost slusne popalit jazyk. Jinak od malicka me ucili jist koblihu od diry a mam jen za to, z je to nejlepsi zpusob jak mit kazde sousto s marmeladou a nejist sche testo :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nekoukám se ,protože koblihy nejím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlk.1408

Tak toto nějak neřeším.. kapka: To mi připomnělo, že jednou před léty k nám do prodejny přivezli celou várku koblih bez děr – tudíž bez náplně. Od té doby si z toho dělám srandu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Kapko, já myslel, že koblihy se dělají takhle:
https://www.to­precepty.cz/re­cept/5062-koblihy/
Ale možná, že v nějaké velkovýrobě to tak ojebáv…

před 2995 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek