Když je žena v porodnici jak se má otec postarat o druhé starší dítě? Je na to nějaká ošetřovačka nebo tak něco?

Nemůžu být na dvou místech naráz. Buď budu doma nebo v práci

Nejlepší odpověď
zmimi

Domluvte se babičkami nebo s vašim dětským lékařem ,aby vám vystavil paragraf.Vemte si dovolenou nebo se domluvte se zaměstnavatelem těch pár dní co vaše paní bude v nemocnici by jste mohl mít kratší prac. dobu.Možností je spousta a většinou se to vyřeší tak trochu samo.

Další odpovědi
Terryle

Zkusit se domluvit se zaměstnavatelem, nebo si prostě na ten týden, dva vzít dovolenou, pokud to jde… A když to nejde, tak za doktorem a domluvit se s ním. Nějak to určitě půjde.

fofbal

Je jenom strašně divné položit takovýto dotaz nyní, když je žena v porodnici. Jak jste to mysleli a plánovali dříve? Ještě, že jste anonym