Avatar uživatele
skorcovaz

Když je v receptu napsáno máslo, můžu místo něj použít stejné množství margarínu?

Konkrétně Heru.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, mojitek, anonym, iceT, johana 56, hanulka11 před 4489 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

zcela určitě ne.Máslo je z MLÉKA a margarín je z „kytiček“ čili má úplně jiné vlastnosti a chuťově je úplně někde jinde.To tam radši nedávejte vůbec nic..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Souhlasím s mojitkem. Vyzkoušené – máslo je máslo. Chuťově se pečivo z másla nedá srovnat s pečivem z náhražky. Poznat především u vánočního cukroví – kdo peče z másla, kdo používá ostatní tuky. Peču raději méně, ale z másla. Někomu třeba jiná chuť nevadí, ale mně ano.

Vyhlášená cukrárna v jednom městě – Dejmal – vynikající zákusky, ale jen z másla…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Máslo už dávno vůbec nepoužívám, ale musí se použít k různým účelům jiné tuky. Třeba zrovna do krému jsem používala EASY, jenže to už nedělají, tak DELA créme, nebo Stella s máslovou chutí. Hera je jen na pečení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

určitě ano ,

já tedy spíš dám 1/2 na 1/2 ale nemáš-li máslo nevadí pokud je to do těsta …krém rozhodně z hery nedělej nebyl by pevný jako z másla

pok

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Počkat, které máslo se vyrábí z mléka? Myslíte to za 40 korun? Takže Hera je přece určena k pečení, ne? Aspoň tomu tak bylo. Jestli jde o vánoční cukroví tak i sádlo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

můj šéfkuchař dává zásadně místo másla margarin s máslovou příchutí.Je třeba šetřit a v konečném výsledku se to nepozná.Na chlebu ano, v těstě či v omáčce ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

já myslím že by to ničemu nevadilo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

czechrapsind : Já vím kolik stojí máslo,dá se sehnat i za 30,–ale neřešíme ceny výrobků.Pokud je v receptu uvedeno máslo,tak jej nelze nahradit margarínem,nebo jinou náhražkou.Výsledek minimálně v chuti je pak ouplně jinej

před 4489 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad mojitek. Souhlasím s vámi. Vyzkoušené – máslo je máslo. Chuťově se pečivo nedá srovnat s margarínem. Poznat chuťově především u vánočního cukroví – kdo peče z másla, kdo používá náhražku.

před 4488 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek