Bronzový

Když je v receptu napsáno máslo, můžu místo něj použít stejné množství margarínu?

Konkrétně Heru.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

zcela určitě ne.Máslo je z MLÉKA a margarín je z "kytiček" čili má úplně jiné vlastnosti a chuťově je úplně někde jinde.To tam radši nedávejte vůbec nic..

Další odpovědi:

Zlatý

Souhlasím s mojitkem. Vyzkoušené - máslo je máslo. Chuťově se pečivo z másla nedá srovnat s pečivem z náhražky. Poznat především u vánočního cukroví - kdo peče z másla, kdo používá ostatní tuky. Peču raději méně, ale z másla. Někomu třeba jiná chuť nevadí, ale mně ano.

Vyhlášená cukrárna v jednom městě - Dejmal - vynikající zákusky, ale jen z másla...

Zlatý

Máslo už dávno vůbec nepoužívám, ale musí se použít k různým účelům jiné tuky. Třeba zrovna do krému jsem používala EASY, jenže to už nedělají, tak DELA créme, nebo Stella s máslovou chutí. Hera je jen na pečení.

Zlatý

určitě ano ,

já tedy spíš dám 1/2 na 1/2 ale nemáš-li máslo nevadí pokud je to do těsta ...krém rozhodně z hery nedělej nebyl by pevný jako z másla

pok

Počkat, které máslo se vyrábí z mléka? Myslíte to za 40 korun? Takže Hera je přece určena k pečení, ne? Aspoň tomu tak bylo. Jestli jde o vánoční cukroví tak i sádlo...

Bronzový

můj šéfkuchař dává zásadně místo másla margarin s máslovou příchutí.Je třeba šetřit a v konečném výsledku se to nepozná.Na chlebu ano, v těstě či v omáčce ne.

Pokročilý

já myslím že by to ničemu nevadilo

Diskuze k otázce

Zlatý

mojitek

czechrapsind : Já vím kolik stojí máslo,dá se sehnat i za 30,-ale neřešíme ceny výrobků.Pokud je v receptu uvedeno máslo,tak jej nelze nahradit margarínem,nebo jinou náhražkou.Výsledek minimálně v chuti je pak ouplně jinej

Zlatý

annas

Ad mojitek. Souhlasím s vámi. Vyzkoušené - máslo je máslo. Chuťově se pečivo nedá srovnat s margarínem. Poznat chuťově především u vánočního cukroví - kdo peče z másla, kdo používá náhražku.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.