terry

Když je teplo a neprší, jste kdesi v přírodě, zvolíte raději. Hotely, chaty, atd. beru také, leč v jiné otázce :).

Nejlepší odpověď
jendahun

spaní pod stanem

Už na to nemám spát pod širákem.Dřív jo,ale dnes už aspoň základní komfort musí být.Mám revma.Kdo tvrdí,že spí za deště jenom pod kusem igelitu,musí být buď otrlý jedinec,nebo kecá.Pod igelitem se zapaří tak,že má ráno celý spacák mokrý a je na tom stejně,jak kdyby spal za deště bez něho.Ráno jde od země vlhkost a taky dech se sráží na igelitu.

Další odpovědi
Drap

spaní pod širákem

I když prší tak se to dá přežít pod kusem igelitu a podobně.Nedělá mi to problém

ReHu

spaní pod širákem

A když prší, máme plachtu 🙂.
Stan vyjímečně. I když pořád raději než tu chatu. Ale tu zase raději než hotel.
Krom zimy. Při lyžování raději chatu nebo hotel 🙂.

SpiderRoy

spaní pod stanem

Jak v Romingu.Stano prší.To zaspíš :D

Heřman

spaní pod stanem

Mad

spaní pod stanem

Karel Brož

Při rozhodování je velice důležitým faktorem to, zda se v přírodě zrovna nacházím s rodinou (a malými dětmi) nebo jsme venku zrovna s partou kamarádů (protřelých trempů). Já osobně preferuji za jakéhokoliv počasí spaní venku (ideálně v lese) pod širákem, protože jsem na to příkladně vybaven 🙂 Ve své sbírce z obchodu https://armik.cz/ mám několik stanů i spacáků určených do mrazů, které nás v ČR asi nikdy nepotkají.