Ocko0001

když je tedy to Format Factory tak jak najedu na to aby se mi to stáhl do telefonu aby se mi to tam vlezlo ? na co

nejdedu ?? prosím

Nejlepší odpověď
SinceX

To je nejhorší otázka, kterou jsem musel rozluštit.

Najdeš si nějaký film, ten pak konvertuješ na .3gp, poté si to necháš uložit třeba na plochu PC a poté si vyjmeš paměťovku, či dáš datový kabel nebo přes BlueTooth si to nahraješ do telefonu, tuším že objem toho filmu může mít až 300mb (čti: megabyte – megabajt), podle závislosti na typu zvuku a typu videa .. .