Zlatý

Když je takovej tlachavej večer, zeptám se odlehčeně i já. Co na sebe ke státnicím?

http://img707.imageshack.us/…
mám dvě adeptky na odění vršku (spodek bude buď tahle sukně nebo černej kostým s možností) - přijde vám lepší dlouhorukávová nebo krátkorukávová varianta? A uklidněte mě, že ty výstřihy nejsou moc velký...
A kdo bude odpovídat irelevantně a bude řešit výplň místo vnějšku, ten dostane záchodovým prkýnkem! :o)
Doplňuji:
Dík vám všem velice za názory, reakce jako vždy v diskusi... Pěknej večer!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Terryle,vem si tu košili s krátkým rukávem,vystřihy VŮBEC NEJSOU velký a sukni nebo kalhoty - to už je jedno,na košili sako.Je docela zima,takže se hodí.
Doplňuji:
A přeju hodně štěstí k úspěchu!

Další odpovědi:

Zlatý

Milá Terryle,přeji hodně úspěchů ke státnicím:-)

Zlatý

Terryle Vy už si určitě něco vyberete a bude Vám to slušet. Znám Vaši postavu z Vaší fotogalerie včetně Vašeho bratra.
Přeji moc a moc pohody a ať už to máte za sebou.

Terryle , jste hezka slecna , zbytecne se " schovavate ". Ja byt takhle mlada , tak ukazuji vice !! :-)
Ja , kdyz bych chtela mit dnes vystrih , tak , aby neco bylo videt , musela bych ho mit az k pupiku. ;-( Kdy mate ty statnice ? :-) -iv-

Zlatý

tak:

sukně decentně pod kolena.
výstřih ok.

ty barvy - co veselejší - bordo, máslová, nějaký pastel?

jo - blúzka, ne košile (tj. bez knoflíků vepředu!)

o obsahu jindy.

Stříbrný

neco chybi k tomu, aby to melo hlavu i patu...konkretne hlava.))

Zlatý

Oblečte sa podľa počasia. Nemá význam sa kvôli oblečeniu potiť, dosť toho potu bude pri odpovedi :-).
Prajem ľahké oblečenie a ľahké otázky.
PS. som zvedavá na tú prácu o lietadlách

Diskuze k otázce

anonym

Hodne stesti !! -iv-

Zlatý

Terryle

díky moc, -iv- :o)
(hernajs, když mi tolik lidí přeje štěstí, tak to prostě musí klapnout... :o)

Zlatý

Terryle

-iv-: děkuju, slečna je holt ale neodhalovací - nejlíp se cítí v dlouhejch kalhotách a tričku s krátkým rukávem, sukně vzala na milost cca před rokem a pořád si na sebe zvykaj. Nesouvisí to ani se sebevědomím, ale s pohodlím (v dlouhé sukni se můžete hlídat míň než v krátké, jak si sednete, jak si položíte nohu atd :o))) Jdu ve středu. Pozítří, kruci, jestlipak já bych neměla dělat něco jinýho, než si tu s váma psát? :o)))

Když nad tím ale tak přemýšlím, stejně si čím dál víc myslím, že vyhraje ten můj klasickej kalhotovej kostým s košilí. Na nějaký horko to nevypadá.

Led: Nebojte, nezapomněla jsem na Vás, jen jsem se rozhodla, že oficiálně diplomku rozešlu, až bude obhájená. Takže po středě :o)

Zlatý

led

Ďakujem a nech sú skúšky v pohode :-)

Zlatý

Terryle

já ďakujem, a moc :o) Snad, snad.

Zlatý

mosoj

Terryle Vy už si určitě něco vyberete a bude Vám to slušet. Znám Vaši postavu z Vaší fotogalerie včetně Vašeho bratra.
Přeji moc a moc pohody a ať už to máte za sebou.

Zlatý

Terryle

Díky moc, Mosoji. Snad to klapne - pokud nebudu mít vyloženě velkou smůlu na otázky, mělo by to jít...

Zlatý

Terryle

lukas.zmizik:
:))) toť účel - aby neodpoutávala pozornost...

Stříbrný

lukas.zmizik

promin, potrebuji si udelat celistvy obrazek... to je, jako kdyby mi nekdo dal zhodnotit kvalitu jabka a jen mi ho ukazal, aniz by mi dal kousnout;)

Zlatý

Terryle

až teď mi došlo - dyť si hlavu můžete domyslet podle ikonky :)) Je to skoro stejný.

Zlatý

Terryle

arygnoc: dík. Ad připomínky - zamítá se, slušnýho odění mám pomálu (moc to neunosím), sukně kratší není, živější barvy též ne. Nákup nepřipadá v úvahu, nenávidím to a dneska jsem těma vrškama vyčerpala odhodlání a sebezapření asi na další tři roky dopředu... S barvama to vůbec je věc ošmetná, buď jsou šíleně úchylný (řvavě oranžovočervená), nebo podivný, v nichž vypadáte jako idiot. Modrá je dobrá a já ji utahám ke všemu. Člověk nesmí bejt náročnej :)

Zlatý

arygnoc

tomu nerozumím - slušnýho moc neumosíte?

a v čem potom chodíte?

já pokládám i moje potrhané džíny (nejoblíbenější) ve kterých chodím do práce přes celé hm město za přiměřené (je mi 50).

Zlatý

arygnoc

když ne změna v barvách, tak prosím ne košili - radši blúzku, ty koflíky ve pšedu - no (mírně) nic moc.

Zlatý

Terryle

(a stejnak mi dochází, že už se vidím v dlouhý poměrně teplý sukni a blbejch silonkách - zase to skončí na obligátním kostýmu a milovaným saku S KAPSAMA, kam si můžu dát šutr a kostku pro štěstí - tudíž nebudou knoflíky vidět. no, a mám po dilematu, dík za dovedení k této geniální myšlence :)

Zlatý

Terryle

ale ona ta dlouhorukávová blůzka má knoflíky taky, jen jsou stejné barvy jako ona a nejdou na fotce vidět

No - tak jinak,takhle prudce formální věci neunosím. V oškubanejch riflích bych se sice cítila líp, ale to by asi fakt neprošlo...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.