bolak

Když je před vykonáním trestu smrti odsouzenému splněno poslední přání, proč si nikdo z nich nepřeje dalších 1000 přání?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/3682­61-na-smrt-odsouzenou-filipinku-zachranil-zazrak-skupinu-paseraku-v-indonesii-popravili.html

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jak víš, že si to nikdo nepřeje? Ty máš nějaký přehled o posledních přáních všech odsouzenců? Ten článek číst nehodlám, ale soudím, že tam nic takového nepíšou.

Další odpovědi
Alesh

To je stejné, jako bys tvrdil, že si nikdo jako to poslední přání nepřeje milost. Zkrátka i poslední přání nejsou nepochybně bez omezení, právě proto, aby se předešlo takovýmhle dětinským nápadům.

anonym

Filipínka se nejspíš inspirovala…http://u­loz.to/x5fHW1Vd­/aladdin-a-lampa-smrti-cz-dabing-horor-sci-fi-usa-2012-avi

setapouch

Je to přání poslední. Takže po něm už žádná přání nejsou. Nemůžeš si přát další přání, protože by pak toto přání nebylo poslední.

redy

Nemůže si přát dalších 1000 přání.Když má nárok jen na jedno přání.A jestli myslíš poslední přání – to- že chce těch 1000 přání, dát dotoho jednoho přání.Týýý brďo sem se zavrtala:-DDDDDDDDDDDDDD

PS: Ale nechám to – třeba se taky pobavíte jako já 🙂

zzzlatokopka

Jako že by sis přál bejt prezidentem, letět do kosmu, obejít pěšky svět, nanukovej dort, karton cigaret a bednu líhovin,.....­.............­.............­.............­.............­..
a u tisicího přání bys řekl, ještě chci tisíc přání???

zelí

Všechno má svá pravidla. I to co nemá pravidla má pravidlo, že to nemá pravidla.