alex40

Když je plný in.důchod je možné pracovat i třeba na živnostenský list,je nějak omezen výdělek?

Nejlepší odpověď
franku

I když je to divné,tak to není omezené.Ani úvazek,ani peníze.

Další odpovědi
panenka

Při PID na Žl můžete pracovat bez omezení výdělku i hodin.

Miroslavst

Absolutně nechápu a tím se nechci někoho dotknout, ale pokud má někdo plný invalidní důchod, tak asi nemůže pracovat. Tak k čemu otázka o výdělku?
Nebo, že by ten důchod-ta nemoc nebyla až tak moc velká?
U nás v kocourkově se dává důchod těm, kdo pracovat můžou ale nechtějí a ti kdo třeba nemají nohy, aby dělali pochůzkáře-ne?