preussen

Když je někdo po operaci tváře a potřebuje nový OP opravdu musí mít aktuální foto i když se to má vyřídit do 15dní?

foto na OP

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Musí mít fotografii s aktuální podobou. I když nechápu na co tam fotka je, když zejména mladí lidi vypadají na občance normálně, ale jinak nosí pokaždý jiný účet, barevné kontaktní čočky, a vůbec na první pohled není člověk na občanském průkazu k poznánání. Lepší by byli nějaké DNA čarové kódy nebo otisky prstů.

preussen

dobře ,fotka bude aktuální po operaci ,vystaví OP a pak jak se to vše zahojí tak se zajde opět na úřad změnit OP?Není to trochu na hlavu?