Když je někdo na nějaké recepci, může se tam opít a dělat tam bordel? Jak ho nenápadně a rychle vyhodí hostitel?

Nejlepší odpověď
anonym

Na recepce jsou zváni lidé, kteří obvykle vědí jak se chovat, tudíž se i dovtípí, když je jim sděleno, že jejich další přítomnost není žádoucí.
Pokud by to výjimečně nezabralo, jsou tam diskrétní, ale efektivní strážci, kteří tyto úkony zvládají účinně a bez zbytečného rozruchu.

Další odpovědi
hanny 2

To záleží na hostiteli,co mu dovolí a jaký způsob vyhazovu zvolí.