Michal Kole

Když je nějaká velké shromáždění a začíná se vymykat kontrole, jak policie to rozpustí?

Já si to nedovedu představit, když tam je třeba 5 tisíc lidí.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud je přiměřený počet dobře vyzbrojených policistů v poměru k účastníkům shromáždění, tak to problém nebude. Nezapomeňte na skutečnost, že policie má pro takové příležitosti odbornou průpravu. Pokud demonstrant nechce utržit nějakou tu ránu, měl by si včas uvědomit, že policii je vhodnější respektovat.

Další odpovědi
iceT

Pokud je to hromada brambor,tak přijde policajt a řekne:„Rozejděte se,prosím.“

Jinak nastupují vodní děla,obušky a jiná další donucovací prostředky,osobně jsem v obdobnm chumlu lidí nebyla,tak nějak nemám představu,jen usuzuju podle toho lze slyšet z médií…

jmhad

Mají vodní děla,slzný plyn,gumové projektily,koně cvičené na vytlačování lidí a další. To tenkrát na Národní byli příslušníci VB žabaři.Prostě to zlikvidují čistou represí.

briketka10

uvidíš zítra jak to bude vypadat v Praze ve 12 hodin jestli opravdu bude demonstrovat 80.000 lidí..
a v neděli v Břeclavi jak se střetnou tři extrémistické strany to by měl být větší mazec !!