Mika47

Když je na konci knihy poděkování, přečtete si ho nebo vás to nezajímá?

Nejlepší odpověď
led

Niekedy sa v poďakovaní dozviete príčinu, alebo pôvod napísania knihy. Podľa mien konzultantov zase možno poznať kvalitu, prípadne názvy zdrojov.

Další odpovědi
terry

Někdy čtu poděkování na začátku knihy.

huxa

Zajisté, dokonce si i to pamatuji-Omnibus-autor knih Dexter věnuje knihu vždy Hilery a děkuje nejčastěji forenzním technikům.
Collinsová, co napsala Hunger Games zase děkovala svému muži a dětem, dále vydavatelům, což spíše považuji za nutnou slušnost. Díky tomuto poděkování jsem naprosto pochopil, kde vzala nápad na děj, kdo jsou hlavní postavy, co asi tak různé věci v knize mohly pro autorku znamenat, atd.