martin14

Když je na Google Play placená App a já ji stáhnu na uložto budu něco platit při instalaci nebo po instalaci?

Doplňuji:
Já sem si ale stáhl Appku Shazam Encore, nainstaloval a v placených programech je ukázaná jako nainstalovaná

Nejlepší odpověď
Bedy

Tady warez nepodporujeme.

Další odpovědi
Jsemtady

Pokud se ti podari nainstalovat tak ne. Neukaze se ti ale v Google play ze ji mas. Tj. nebudes moct pouzivat aktualizace, bezne app. i tak funguji ok, co nefunguje je treba hra po siti a ty casti app. ktere vyzaduji pripojeni online.

blesk26

Platit nic nebudeš, protože jsi ji prostě ukradl.