Když je hrnec docela dost poškrábaný bude stejně dobře vařit jako dřív?

Nejlepší odpověď
www

Dřív se děravé hrnce i flikovaly a vařilo se v nich v pohodě dál.
Takže ano, na vaření to nemá žádný podstatný vliv, pouze pokud má uvnitř specielní vrstvu (teflon ap.), může se při smažení v těch poškozených místech jídlo o něco více připalovat.
Zkušenost

Další odpovědi
Dochy

skoro souhlas s WWW. Jen k tomu připalování – nejde jen o smažení, ale i při jiných příležitostech může mít vyšší sklony k připalování než nepoškozený hrnec (např. i ohřívání mléka)

mikee.nikee

To je nesmysl, hrnec přece nevaří.