Michal Kole

Když je drahé udělat stanice metra bezbariérově, když s tím komunisté nepočítali v projektech a někde se to řeší blbě,

tak proč u každé stanice nejsou 4 fyzicky zdatný muži z řad nezaměstnaných, kteří by měli u DPP brigádu, a ty by invalidu snesli po schodech do metra a vozík ?

Vybudovat výtah stojí milióny, toto řešení by bylo levnější, i když trvale to taky je neudržitelné.
Doplňuji:
http://www.ty­den.cz/rubriky/do­maci/nekdo-si-nakradl-pul-miliardy-ukazal-audit-v-dopravnim-podniku_240196.html

Pražskému dopravnímu podniku zmizelo jím půl miliardy.

Při sazbě 8 čistého to na jeden rok dělá výplatu pro 5 200 nosičů

Odpovědi
Drap

A platil by je kdo ? Ty ze svého důchodu ?

anonym

no to by asi nešlo, jak píše Drap, kdo by to platil? A za další, víš kolik váží takový člověk? Myslíš si, že nezaměstnaní jsou samý svaloušové se sílou jako býk? Zkus to ty, někoho bezvládného vzít do náruče a jít s ním jen kousek

venkovan

Já jsem pro. Klidně nastoupím ihned – jen bych prosil o trochu lepší plat. Stálá práce, bez shánění zakázek a postižených bude přibývat – o to se motoristé skvěla starají.