Avatar uživatele
postcd

Když je člověku 75 a zhoršil se mu sluch, je pravděpodobné že s tím nejde nic dělat a nebo byste něco doporučili?

paní doktorka řekla něco ve smyslu že se to bude spíše jen zhoršovat, nemyslím ale že ta doktorka provedla nějaké vyšetření, nebo nevím na základě čeho by to mohla tvrdit. jestli třeba nejde jen o něco co jde vyčistit/navrátit. Jak byste postupovali být pacientem a jaká je pravděpodobnost že s tím nejde nic dělat. Omlouvám se jestli je to hloupá otázka.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? JájsemRaibek před 3275 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Mám známého, který na jedno ucho neslyšel a na druhé ucho měl pouze zbytky sluchu. Podstoupil operaci, kde mu přerušili i to druhé ucho, takže neslyšel vůbec nic. Následně mu voperovali jakýsi přístroj, který napojili na sluchový orgán a v hlavě měl destičku. Na tuto destičku má zvenčí přiložený kabel od naslouchátka, které má za uchem. Pomocí tohoto přístroje slyší.
Říká, že zvuk je jednotvárný, jako z telefonního sluchátka, nerozezná ženský hlas od mužského, ale slyší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Dotyčný má dvě možnosti:

  1. pořídit si naslouchátko
  2. užívat si klid

Já bych – pro sebe – volil B…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Já jsem pacient a doktorka má pravdu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek