Lily321

Když je člověk smutný co pomáhá kromě rozveselení a obdarování ? :(

Odpovědi
Deli

Pustit si fajn film, třeba Mamma Mia! nebo Hříšný tanec…

david22

kup si lízátko
Doplňuji:
ne, to jsem myslel ze srandy :)

Na smutek pomáhá, třeba když si popovídáš kámoškami, spolu něco podniknete.
Nebo si jdi zaběhat, to pomáhá proti špatné náladě.

Katusa

Mně pomáhá se na něco těšit- ať už jde o dovolenou, návštěvu, procházku…Popřípadě taky jít si vyvětrat hlavu třeba do lesa na houby (pokud tedarostou, jinak by mě rozmrzelo ještě víc, že jsem nic nenašla), věnovat se svému koníčku, něco vyrábět…No někdy třeba i úklid…prostě cokoliv, co tě přivede na jiné myšlenky.