Když jdou pejsci na operaci; musí také čekat 14 dní jako člověk, nebo ne?

Doplňuji:
@a čekat na co?

Na něco jiného?

Nejlepší odpověď
anonym

a čekat na co?
Doplňuji:
já šla s kočkou na operaci,čekala jsem jen tři dny

Další odpovědi
aramah

Znám pani a ta čeká na operaci půl roku.U pejsků to nevím ale asi to nebude tak dlouho.

mosoj

14 dní ? Tak to už člověk musí být na umření. Na ortopedické operace se čeká několik let.

Jinak pokud si to plně zaplatíte jako u té kočky půjdete ihned !! Něco ještě primáři a máte to i s občerstvením do žíly.
Přeci jsme to chtěli.