bolak

Když jdete na nákup, píšete si na papírek co koupit?

Nejlepší odpověď
badisko

Ne a pak to tak dopada varim a najednou chybi tohle a tamto …:D..

Další odpovědi
Mika47

Ja si ho pisu… Musim, protoze moje pamet uz neni tak dobra jak kdysi byvala… Ale jak psala Sůwa.. Taky ho vetsinou zapomenu a pak jsem v prcicich.

Drap

Nepíši. Kupuji pořád stejné, už jsem si to zapamatoval. Chleba a Rum !

brillant

Ne.

Elk

Nepíšu. Většinou jezdíme s manželkou a tak se doplňujeme, co by se hodilo, co je ve sleve, někdy podle letáků jedeme najisto, ale stejně koupíme i věci, které zrovna nepotřebujeme.

Araxis

Ne,ale jednou se mi to vymstilo.Šla jsem koupit vodňanskou kachnu,vše nakoupené kromě té kachny.

Sůwa

Píšu a pak to většinou stejně zapomenu doma. Většina věcí se mi sice vybaví, ale jistotu nemám. Průšvih je, když to mám třeba na chalupě daleko na nákup. 🙂

štamgast

Ano.

Anuket

Jedině s lístkem. Jsem naučená z domu, naučila jsem to praktikovat i přítele. Na ledničce nám visí lísteček, postupně připisujeme věci a ke konci doplníme surovinami na nedělní oběd (nemám moc ráda vaření „co dům dal“, i když někdy není od věci).

Když na lísteček někdy něco nenapíšu, je 100% jistota, že si na to ani jeden nevzpomeneme. 😁 Stejně tak ale vždy koupíme i věci navíc.

ginze

Podle toho, kolik toho jdu koupit.Ale většinou raději ano, byly tu už i situace, kdy mě táta poslal pro pár věcí ale hlavně pro zelí k obědu. Pochopitelně jsem koupila vše kromě toho zelí :D

vlk samotař

Píšu- mám hosipa.

Damiana

Ne. Obvykle vím pro co do jakého obchodu jdu, ale nejčastěji nakupuji impulsivně a podle momentální chuti. Jdeme s mužem třeba k našemu řezníkovi a on hned mezi dveřmi hlásí, že má skvělé telecí, takže vím, že dneska budou vídeňské řízky, když jdeme z koupaliště to si zase obvykle kupujeme grilované kuře (nelze odolat té čerstvé vůni) nebo nějaké sýry. V pekárně muž zase podlehne nějaké nové sladkosti, ale jinak nejčastěji kupujeme tmavé pečivo. Rádi chodíme do malých krámků a vybíráme spíš podle chuti než podle toho, co potřebujeme. Jenže my doma zásoby neděláme (akorát tak kvalitní octy, víno, sójovky, sýry…), takže to, co nás „osloví“ přímo hned koupíme a zbaštíme.
Třeba dneska jsem koupila úžasný čerstvý špenát – se kterým jsem nepočítala, umixovala jsem ho s čerstvou bazalkou, evo olejem a solí a naplnila jím vlastnoručně dělané raviolky z žitné mouky. Pecorino a čerstvý pepř jsme doma měli, takže paráda.:-)

Nerevarin

Ano, ale papírek s nákupem většinou zapomenu doma.

bolak

já si to nahrávám do mobila (co koupit) a pak na mě lidi koukaj jako na blázna, když se mě ženská vod salámů ptá co chci a já řeknu moment a strčím si sluchátka do uší..