Avatar uživatele
bolak

Když jdete na nákup, píšete si na papírek co koupit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? Elk, johana 56, brillant, briketka10, vlk samotař, anonym, Werwolfo před 4042 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Ne a pak to tak dopada varim a najednou chybi tohle a tamto …:D..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mika47

Ja si ho pisu… Musim, protoze moje pamet uz neni tak dobra jak kdysi byvala… Ale jak psala Sůwa.. Taky ho vetsinou zapomenu a pak jsem v prcicich.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nepíši. Kupuji pořád stejné, už jsem si to zapamatoval. Chleba a Rum !

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Nepíšu. Většinou jezdíme s manželkou a tak se doplňujeme, co by se hodilo, co je ve sleve, někdy podle letáků jedeme najisto, ale stejně koupíme i věci, které zrovna nepotřebujeme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Araxis

Ne,ale jednou se mi to vymstilo.Šla jsem koupit vodňanskou kachnu,vše nakoupené kromě té kachny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Píšu a pak to většinou stejně zapomenu doma. Většina věcí se mi sice vybaví, ale jistotu nemám. Průšvih je, když to mám třeba na chalupě daleko na nákup. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anuket

Jedině s lístkem. Jsem naučená z domu, naučila jsem to praktikovat i přítele. Na ledničce nám visí lísteček, postupně připisujeme věci a ke konci doplníme surovinami na nedělní oběd (nemám moc ráda vaření „co dům dal“, i když někdy není od věci).

Když na lísteček někdy něco nenapíšu, je 100% jistota, že si na to ani jeden nevzpomeneme. 😁 Stejně tak ale vždy koupíme i věci navíc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ginze

Podle toho, kolik toho jdu koupit.Ale většinou raději ano, byly tu už i situace, kdy mě táta poslal pro pár věcí ale hlavně pro zelí k obědu. Pochopitelně jsem koupila vše kromě toho zelí :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlk samotař

Píšu- mám hosipa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ne. Obvykle vím pro co do jakého obchodu jdu, ale nejčastěji nakupuji impulsivně a podle momentální chuti. Jdeme s mužem třeba k našemu řezníkovi a on hned mezi dveřmi hlásí, že má skvělé telecí, takže vím, že dneska budou vídeňské řízky, když jdeme z koupaliště to si zase obvykle kupujeme grilované kuře (nelze odolat té čerstvé vůni) nebo nějaké sýry. V pekárně muž zase podlehne nějaké nové sladkosti, ale jinak nejčastěji kupujeme tmavé pečivo. Rádi chodíme do malých krámků a vybíráme spíš podle chuti než podle toho, co potřebujeme. Jenže my doma zásoby neděláme (akorát tak kvalitní octy, víno, sójovky, sýry…), takže to, co nás „osloví“ přímo hned koupíme a zbaštíme.
Třeba dneska jsem koupila úžasný čerstvý špenát – se kterým jsem nepočítala, umixovala jsem ho s čerstvou bazalkou, evo olejem a solí a naplnila jím vlastnoručně dělané raviolky z žitné mouky. Pecorino a čerstvý pepř jsme doma měli, takže paráda.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

Ano, ale papírek s nákupem většinou zapomenu doma.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

já si to nahrávám do mobila (co koupit) a pak na mě lidi koukaj jako na blázna, když se mě ženská vod salámů ptá co chci a já řeknu moment a strčím si sluchátka do uší..

před 4038 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek