Avatar uživatele
bolak

Když jdete (do divadla nebo kina) na nějakou komedii bavíte se víc než ostatní…

…nebo jentak vklidu sedíte a říkáte si, čemu se sakra ty lidi kolem pořád tak zběsile řechtaj?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, anonym před 4291 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Bavím se tolik, až se ostatní lidi otáčej

Nebavím se asi nijak více než většina ostatních, ale dost často v jinou chvíli než ostatní, proto se otáčejí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jsem smíchuskrovný

Doplňuji:
Na filmy do biografu chodím spíše vyjímečně, ale spíše se zaměřím na něco jiného než-li je nějaký komediální počin. Reakce lidí kolem sebe nesleduji a sama jsem spíše klidnější a tiché povahy, tak se nijak zřetelně neprojevuji.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Bavím se tolik, až se ostatní lidi otáčej

… asi tak. Ovšem co se maj co otáčet – je na tom něco divnýho, že se člověk řehtá u komedie a užívá si to? ;{)>
Doplňuji:
Drap: jo, taky tak ;{))>

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Bavím se zhruba stejně jako lidi kolem (+- 2 decibely)

Sadnem si kdesi, kde herci nevidia moju unudenú tvár a s napätím čakám na príchod komorníka/záh­radníka – vraha. Potom začína tá správna moderná komédia.
V každej komédii takého vraha umenia nájdete.
Doplňuji:
Výnimka:
Spomínam na „osamelost fotbalového brankára“ dvojhodinový komédiálny monológ Pavla Zedníčka, ten vrah bol záverečná opona. Sála aj so mnou burácala od smiechu viac než na štadióne.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Bavím se tolik, až se ostatní lidi otáčej

jednou jsem byla na muzikálu s Pavlem Trávníčkem v Pardubickém divadle no to byla taková legrace a seděla jsem v první řadě lidi se taky dost smáli, ale já dost extrémně to se nedalo..
pak jsem šla za ním do šatny pro podpis a poděkovat jak se mi muzikál líbil a normálně jsem byla tak drzá, že jsem se ho zeptala jestli mu můžu dát pusu :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jsem smíchuskrovný

Bavím se hodně a ráda, ale obvykle se neřehtám na celé kolo při tom, co je k smíchu většině. O to víc pak vyprsknu při nadsázce, skrytém fóru, super gestu herce etc. Mám zvláštní smysl pro humor.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek