Kdyz jde nekdo na nekolik mesicu na leceni .. alkohol nebo drogy .. , tak to je na neschopence ? -iv-

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím, zda jsou i jiné případy, ale znám člověka který se léčil z alkoholové závislosti, čel dobrovolně, měl doporučení lékaře a byl přitom na neschopence po celou dobu.

Další odpovědi
Sea

lidi s těmito problémy většinou práci nemají a podle mého, pokud se na to v práci příjde, nikdo o takového zaměstnance nestojí a vyhodí ho…a pokud je to na doporučení lékaře a člověk je zaměstnán, má skutečně neschopenku

Hlada

Ano

Tom.Noddy

Alkoholismus i drogová závislost je klasifikována jako nemoc, takže ANO, tito lidé jsou po dobu léčení na neschopence.