Když instaluji hru…

Když instaluji hru tak po chvíli instalování se mi ukaže: Chyba kontroli dat (CRC): soubor C:\… neodpovídá příslušné položce v instalačním souboru s příponou CAB. Médium z ktereho byl instalační program spuštěn, je pravděpodobně poškozeno, kontaktujte prodejce softwaru.
Ale pak jsem zkoušel instalovat další hru a ta šla. Co mám dělat?. Dík za odpověď.

Odpovědi
Michal Kole

asi je poškozeno místo na CD, kde se nachází ta první hra. S tím nic nenaděláte. Potřebujte jiné CD