Zlatý

Když hrajete nějakou hru/sport, (třeba pinpong, tenis, kanastu, atd.) hrajete radši v týmu (2 na 2) nebo sami (1 na 1)?

A z jakýho důvodu? Aby vám to ten druhej nekazil nebo spíš abyste to nekazili vy tomu druhýmu v případě že hrajete raději 1 na 1.

A z jakýho důvodu 2 na 2, pokud hrajete raději 2 na 2? Protože předpokládáte že jste slabší hráč a nemůžete tratit? Protože případnou prohru můžete svýst na toho druhýho? Protože když prohrajete, tak neprohrajete sami?
Doplňuji:
quentos: já měl namysli spíš takový ty tradiční hry, ve kterých se singly a dably hrajou běžně...skrebl, to už je trošku extrém ;)

Hansi: i kanasta se dá hrát jeden na jednoho, případně ve třech, ale každej sám za sebe

Mně šlo hlavně o to, jestli raději hrajete singl, kde se zodpovídáte akorát sami sobě nebo debla, kde už jste v tom přeci jen dva.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

1 na 1 60% 2 na 2 40%

Nejlepší odpověď

Zlatý

2 na 2

protože je vždy je větší sranda a většinou tak hrajem jen kostky a karty :o)
hrajem tak jako tým a ne, že je jeden slabší a druhej silnější..

Další odpovědi:

Zlatý

1 na 1

ještě že se scrabble v párech hraje tak málo - i když se totiž hraje týmová liga, hraje se čtyřikrát jeden proti jednomu a výsledky se následně sečtou. "Mistrovství republiky párů" jsem zkusil jednou a ňák mi to nešlo - pak jsem to zkusil podle druhého systému a nešlo mi to taky. Raději zůstanu u klasiky - 1 na 1.
1) podle jednoho systému hraní v párech (tuším "polská čtyřhra") si dva spoluhráči navzájem vidí do zásobníků s písmeny a snaží si nahrávat, aby společně nahráli co nejvíc bodů - což je velký nezvyk a pokud na to člověk není zvyklej, často to voře
2) podle jiného systému hraní v párech si spoluhráči do zásobníku neviděj, což mi připadá na hlavu - můžete tím pádem spoluhráči nevědomky zkazit jeho záměr a pak z toho ještě mít špatný svědomí, kór když kvůli tomu vaše dvojice prohraje.

2 na 2

Já nevím, hrát singla v kanastě??? Ale co, nakonec lidé jsou různí, tak proč ne.

Jo a při pinčesu je nejlepší obíhačka.

Bronzový

1 na 1

Doplňuji:
Mám radši sólovou práci... ;)

Bronzový

1 na 1

Doplňuji:
nemám rád kolektivní hry, kde se musím já a opačně ostatní spoléhat na schopnosti jiných :)

Když jde o rekreační sport, raději 2:2, více lidí, více zábavy :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.