bolak

Když hrajete nějakou hru/sport, (třeba pinpong, tenis, kanastu, atd.) hrajete radši v týmu (2 na 2) nebo sami (1 na 1)?

A z jakýho důvodu? Aby vám to ten druhej nekazil nebo spíš abyste to nekazili vy tomu druhýmu v případě že hrajete raději 1 na 1.

A z jakýho důvodu 2 na 2, pokud hrajete raději 2 na 2? Protože předpokládáte že jste slabší hráč a nemůžete tratit? Protože případnou prohru můžete svýst na toho druhýho? Protože když prohrajete, tak neprohrajete sami?
Doplňuji:
quentos: já měl namysli spíš takový ty tradiční hry, ve kterých se singly a dably hrajou běžně…skrebl, to už je trošku extrém ;)

Hansi: i kanasta se dá hrát jeden na jednoho, případně ve třech, ale každej sám za sebe

Mně šlo hlavně o to, jestli raději hrajete singl, kde se zodpovídáte akorát sami sobě nebo debla, kde už jste v tom přeci jen dva.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

2 na 2

protože je vždy je větší sranda a většinou tak hrajem jen kostky a karty :o)
hrajem tak jako tým a ne, že je jeden slabší a druhej silnější..

Další odpovědi
quentos

1 na 1

ještě že se scrabble v párech hraje tak málo – i když se totiž hraje týmová liga, hraje se čtyřikrát jeden proti jednomu a výsledky se následně sečtou. „Mistrovství republiky párů“ jsem zkusil jednou a ňák mi to nešlo – pak jsem to zkusil podle druhého systému a nešlo mi to taky. Raději zůstanu u klasiky – 1 na 1.

  1. podle jednoho systému hraní v párech (tuším „polská čtyřhra“) si dva spoluhráči navzájem vidí do zásobníků s písmeny a snaží si nahrávat, aby společně nahráli co nejvíc bodů – což je velký nezvyk a pokud na to člověk není zvyklej, často to voře
  2. podle jiného systému hraní v párech si spoluhráči do zásobníku neviděj, což mi připadá na hlavu – můžete tím pádem spoluhráči nevědomky zkazit jeho záměr a pak z toho ještě mít špatný svědomí, kór když kvůli tomu vaše dvojice prohraje.

anonym

2 na 2

Já nevím, hrát singla v kanastě??? Ale co, nakonec lidé jsou různí, tak proč ne.

Jo a při pinčesu je nejlepší obíhačka.

Larissa

1 na 1

Doplňuji:
Mám radši sólovou práci… ;)

KdoSiOdJinud

1 na 1

Doplňuji:
nemám rád kolektivní hry, kde se musím já a opačně ostatní spoléhat na schopnosti jiných :)

Když jde o rekreační sport, raději 2:2, více lidí, více zábavy :)