Heřman

Když hrajete na PC hry používate hodně klávesy W S A D tak že písmenka nejsou skoro vidět (zmyzí).

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Jikra

Ano

Už mám třetí klávesnici a preventivně sem u té poslední tyto exponované klávesy polepil folií.

numeriprimi

Ano

Ano, ty hry budou určitě jedna z hlavních příčin, i když už v poslední době skoro vůbec nehraju. Co tak koukám, tak fakt pravda, ty čtyři písmenka tam už vůbec nejsou, ale v podstatě to nevnímám, při psaní nekoukám na klávesnici :)

quentos

Ne

na PC (netu) hraju leda tak scrabble a Dobyvatele a k obojímu stačí myš :{P>