Michal Kole

Když firmám chybí technici,proč nezjednodušší příjímání a neumožní práci z domova,pro zaměstnance z druhé strany státu

http://aktual­ne.centrum.cz/e­konomika/prace/cla­nek.phtml?id=75­0067

Odpovědi
www

Ale umožňují práci z domova!
Jenže se tam většinou musíš z rozličných důvodů nejdříve také osobně představit, absolvovat pohovor ap… Obávám se ale, že právě v tento moment bys skončil ☹.

Robert_PM

Jelikož nejsi technik, nic neumíš a pracovat nechceš, je i tento dotaz nadbytečným… V Tvém příštím působišti – PL v Dobřanech – Ti rádi odpovědí i na otázky tohoto typu.