Michal Kole

Když firma nemůže příjmout zdravotně postižené z provozních důvodů jak se to řeší?

Třeba firma zajišťující aoro taxi, pilot asi nemůže být na vozíku nebo mít jiné problémy a jiné zaměstnance třeba nemá. ˇučetnictví se řeší outosrcingem.

Odpovědi
arygnoc

Neriešim to nijak.
Nikto mi nemôže prikázať koho mám a koho nemám zamestnať, koho musím a koho nesmiem.
Je to moja firma.