bolak

Když existuje seznam 100 nejbohatších lidí světa, existuje taky seznam 100 největších dlužníků?

100 lidí, který jsou nejvíc v mínusu?

Nejlepší odpověď
marci1

Jo, tak lidi se s dluhy asi chlubit nebudou. 🙂 Ale největší dlužník mezi státy je asi Amerika s 15 biliony dolarů.
Mám 0 dluhů a jsem šťastná ! Doporučuji všem ! Klidně spím a nikdo mě nechodí strašit s tím, že pokud nezaplatím, tak … ! 🙂

Další odpovědi
Jsemtady

Vsechny staty vyjma ciny jsou v minusu. US nejvic. Tam uz leta zijou jen z dluznich upisu Fedu. To bys nekde na neru jiste nasel. Jinak jsou i negativni databaze typu Solus, ale to byvaji bezne tajne.

zjentek

mě by zajímal seznam 100 největších lůzrů ..abych si byl jistej ,)

anonym

Ty brďo. Starej sem jak Jeruzalém, ale slovo „lůzra“ jsem neslyšel. Mluv česky!