bolak

Když existuje olympiáda, paralympiáda, nebylo by na čase uspořádat i olympiádu pro důchodce?

Já bych to rozhodně slevoval. Docela by mě zajímala stodesítka překážek…

Nejlepší odpověď
anonym

Tady převládají „odpovědi“ od samých nesmrtelných ! Takoví,co se dnes pošklebují důchodcům jako by netušili,že oni půjdou do důchodu mnohem později než ti dnešní a s mnohem menším důchodem .Být vámi tak ten sprint s nákupním košíkem začnu trénovat už teď! Co se v mládí naučíš,ve stáří jako když najdeš …Ale jinak k těm sportovcům v důchodovém věku Někdo s tím už začal.V jezdectví ma LOH startuje velmi úspěšně několik sportovců ve věku 55 a výš…:D

Další odpovědi
Alesh

Gerontolympiáda? 🙂

110 m překážek, to by se běhalo v supermarketu mezi regály a skákalo by se pro slevy… to bys viděl, jak by padal jeden OR a WR za druhým! 🙂

MarťaŠev

Dobrý nápad. Zkus to navrhnout na výboru 🙂. Mělo by to úspěch. Kategorie třeba – kdo objede stadion s nákupním vozíkem co nejrychleji. 🙂

bolak

Co desetiboj? Máte nějaký tipy? My tu máme jednu takovou typickou v baráku, tak podle ní bych mohl něco sestavit.

Disciplína č.1) Maraton v koukání z okna na ulici
Disciplína č.2) Mlácení teenagerů deštníkem za to že jsou drzí a nepustěj jí sednout v autobuse
Disciplína č.3) Mlácení teenagerů deštníkem za to že jsou drzí a vstávají, když ona ještě není tak stará
Disciplína č.4) Klepy, drby, pomluvy – štafeta
Disciplína č.5) Běh pro důchod
Disciplína č.6) Vaření čaje v rychlovarné konvici umístěné na plynovém hořáku

Další 4 disciplíny bych nechal na vás, pokud se neurazíte…