Michal Kole

Když existuje často zmiňovaný jarní úklid, exstuje i podzimní úklid nebo je až předvánoční úklid ?

Odpovědi
beer

Záleží jen na tobě, kolik úklidů míníš provádět a jak si je nazveš.
Např. zahrádkáři velmi dobře znají podzimní, ten předvánoční praktikuje snad každá domácnost.

Pájo

Každému dle libosti. Jsou tím myšleny úklidy generální, tedy ještě úklidy nad rámec těch běžných. Věřím, že pro někoho existují.

redy

neměl bys ani dopustit mít doma bordel,jak budeš říkat tomu když vemeš barák z gruntu je jen tvoje věc.
jinak vím že říkají jarní úklid nebo před vánocema u nás se gruntuje furt :(

marci1

Náhlý úklid ( ať už jarní letní, podzimní, vánoční ) v domácnosti pro mě neexistuje.Stačí udržovat pořádek, sem tam vyhodit nepotřebné věci a nemusí se žádný „zvláštní“ úklid provádět. Přehnané jednorázové úklidy škodí lidskému zdraví a vztahům v rodině ! 🙂
Jarní úklid se provádí venku na jaře, když roztaje sníh a zůstávají na zemi různé odpadky.

Mapel

Je to spíše podzimní zazimování. To je prakticky podzimní úklid.