david22

Když dva spolu chodí a rozejdou se, kdo komu dá většinou kopačky?

Kluk holce, nebo naopak? Přijde mi, že poslední dobou je to spíš holka, kdo ve vztahu iniciuje rozchod. (bavíme se mladých párech do 30 let)

Jak to bylo u vás? A z jakého důvodu?
Otázka na tělo – pochlubte se 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

V párech do 30-ti let dává v93% případů kopačky ten první tomu druhému.

Další odpovědi
lilleček

Podle mého spíše holka dá kopačky klukovi než naopak..... Sama mám zkušenosti, že to nakonec zbylo na mě udělat to poslední rozhodnutí… 🙂

Cartierka

Podle mě ten, kdo do toho vztahu nejde na plno, ten kdo sundal růžové brýle a zjistil, že s tímhle člověkem být nechce. U každého páru je to jinak, někdy žena, někdy muž.

anonym

Kopačky při rozchodu dává vždy ten, kdo je ve vztahu méně spokojen. Pravděpodobnost, že jsou to dnes spíše ženy než muži, vyplývá z toho, že pánové si většinou drobných signálů, že je něco v nepořádku, nedokáží všimnout v čas.