Zlatý

Když dva sourozenci zploděj dítě, kolik % genetické informace bude ten potomek sdílet s každým z rodičů a prarodičů?

(mám namysli bratra a sestru)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Prostuduj si norimberské zákony. :-)
Tak měl by mít od každého půlku, ne? Jen to bude třeba jinak poskládané, protože tam budou ti rodiče (oba děti ze stejných dvou genetických zdrojů), přes které se to "zamíchá".

Další odpovědi:

Bronzový

V zahranicnich mediich ( Princess je sleduje a proto je tak chytra...) je uz delsi dobu takovy pripad, ale ta sestra je uz mirne gaga, a ma s tim bratrem 4 deti, a zacla uz ve 14ti, a ty jsou vsechny gaga...on (bratr) je normalni, a seznamili se nahodou a nevedeli, ze jsou sourozenci. Tedy oba z rozvracenych rodin. Me se na tom libi, jak jim stat stale zakazuje souloz(dle zakonu o insc.). On uz za tu souloz byl nekolikrat ve vezeni, a to je pokazde neco pro novinare....:-)
Doplňuji:
tedy ona je gaga (mirne) uz od narozeni....

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Alesh: a trochu konkrétněji? :)

normálně je to přece tak, že dítě zdědí 50% genů od otce a 50% od matky, ale pokud jsou matka a otec sourozenci, tak spolu sdílejí také 50% genů, proto se na to ptám..

Zlatý

zzzzz

Když si to rozkreslím pavoukem tak mi vychází: že bude mít 25% po babičce a 25% po dědovi, ze strany matky, 25% po babičce a 25% po dědovi, ze strany otce. Takže vlastně 50% po babičce a 50% po dědovi, to znamená, že je to jejich další sourozenec??? To snad ne? Nebo Jo???

Bronzový

petra15

jak normalne? vzdyt muze mit i 95% po jednom z rodicu ( muj skromny odhad)....koukni se jim na obliceje, a hned to uvidis....:-)

Bronzový

petra15

a jeste k tomu prip., ty deti jsou vsechny silne gaga---tedy vice, nez matka....

Zlatý

zzzzz

Petro najdi si jiný výraz než gaga :-))

Bronzový

petra15

ale vzdyt je vystizny....:)
tak mi porad.....:)

Zlatý

zzzzz

Fajn, že si upozornil, že máš na mysli bratra a sestru, já začala přemýšlet o dvou sestrách, jo to byly vlastně Tře sestry s tím fanánkem :-)))

Zlatý

bolak

no bez fanánka by to šlo těžko..

Zlatý

briketka10

bolaku bolaku

co ty nevymyslíš :))

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2732
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 962
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 536
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 483

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.