Miroslavst

Když dostanu palec dolu

Pokud dostanu palec dolu, sníží se mi body? v bodování to není uvedeno-nebo jsem se přehlédl.
Doplňuji:
Džaničko: prosímtě, kde je to napsané?
Aktivita Počet bodů
Nová odpověď 1
Užitečná odpověď (za každý palec – max. 20 za jednu odpověď) 2
Smazaná odpověď –1
Zajímavá otázka (max. 3 za každou otázku) 1
Denní přístup pro přihlášené 1

Odpovědi
GangstaHelper

Nesníží (doufám, že to ale zavedou), ale pokud máte 1 palec dolů a 1 nahoru, nepočítá se odpověď jako užitečná (v Můj profil údaj „Z toho užitečných“).

panenka

když dostaneš miroslave palec dolů body se ti nesníží jen se ti sníží procento

cinda

Další sběratel bodíků!