bolak

Když dokážou genetici přidělat myši na záda lidský ucho, bylo by možný…

…přidělat krávě na břicho ruku, aby se mohla sama podojit?

Chtěl bych si pořídit na venkov milku, abych mohl mít vlastní mlíko, ale každej den ráno vstávat a masírovat jí cecáky, to se mi nechce.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Přidělat by to nejspíš šlo, ale nefungoval by CNS, tak by se sama stejně nepodojila:-DDD

Existuje robot na podojení u nás v kravíně ho mají, krávy stojí ochotně ve frontě na robota, pač při dojení se jim tam servíruje nějaká specialitka, tak se ve frontě občas i poperou:-DDD Je to docela zábava je sledovat:-DDD

Další odpovědi
Putin

Někteří si možná řeknou, že je to naprostá blbost, ale něco na tom je 😁 Problém by byl v kosti, nervech, prokrvení a naučit to tu krávu 😁 Někdy na to možná vědci přijdou, ale používat to budou minimálně až synové tvých synů 😁

suaeda

Kráva se sama nepodojí i když se budeme snažit o zázraky. Je několik možností. Nejsnadnější si domácí mléko někde koupit. Také není špatné si zajistit dobrou šikovnou selku, která by byla to ochotná udělat za nás, ale ty už dnes asi vymřely.
A dále jak uvádí „zzzlatokopka“ taková dojačka – stroj na podojení je dobrá věc zejména tehdy když máme vícehlavé stádo.
https://www.go­ogle.cz/search?q=doj%C3%­ADc%C3%AD+stro­j&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=nAAoVb_aA8G-sAGVhIOoBQ&ved=0CDkQs­AQ&biw=1402&bih=900
Poslední možnost je zřejmá – naučit se dojit a nebýt líný.
A vůbec mléko z fialové „Milky“ bych vylil do kanálu.

arygnoc

no jo, ľudské ucho na myši … ale počuje s ním tá myš?

a od toho vývoďme, či by sa krava mohla sama podojiť.

ad tá milka – kašlite na dojenie a vymýšľanie s rukou – skrížte ju s kakaovníkom a baliacou linkou, nech produkuje rovno čokoládu.

;-Q

Agneta

Pořiď si pravou Milku, ta má fialové mléko, které jen krátce povaříš a máš výbornou čokoládu…to dnes už ví každé městské předškolní děcko:DD

arygnoc

ale vareška musí byť hliníková, inak by ta čokoláda bola v >drevenom alobale<.

;-Q

Agneta

Teda ta Milka…přísahám, že jsem ji ještě nikdy nejedla, a nikdy jíst nebudu…já se v čokoládách vyznám, Milka je nekvalitní šmejd,a předmět vtipů, bohužel :DDD